Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 02.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Radnik/radnica u međufaznom skladištu

- dana
EKO MEĐIMURJE dioničko društvo za energetiku, keramiku i opremu
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Šenkovec
Rok prijave:
02.04.2018.
Mjesto rada:ŠENKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:EKO MEĐIMURJE dioničko društvo za energetiku, keramiku i opremu
Kontakt:e-mailom: posao@eko.hr
Ostale informacije:

Opis posla: zaprimanje metalnih pozicija u međufazno skladište, odlaganje u regale, ispravno evidentiranje i ažuriranje podataka o pozicijama te pravovremeno izdavanje pozicija iz skladišta u proizvodnju Uvjeti: SSS, poželjno strojarskog ili tehničkog smjera radno iskustvo – 1 godina osposobljenost za rukovanje viličarom - prednost Nudimo: stalni radni odnos (uz probni rok) puno radno vrijeme (40 sati) troškovi prijevoza na posao mogućnost napredovanja odlične radne uvjete Ukoliko Vam je želja pridružiti se našem timu, pošaljite nam svoj životopis i prijavu za posao u pisanom obliku, poštom ili na e-mail adresu posao@eko.hr najkasnije 02.04.2018. godine. Razmatrat će se prijave kandidata koji ispunjavaju sve tražene uvjete, a povratno ćemo se javiti samo kandidatima koji uđu u uži izbor.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:89965146

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare