Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike access
excel
internet
powerpoint
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: PARK VRANICANY 3, OROSLAVJE
mobitel: 099 3238538
e-mailom: zeljko.videk@paragon.ag
Ostale informacije:
HS Genion PRODUCTION d.o.o. je tvtrka u vlasništvu njemačke tvrtke Paragon, koja je dobavljač kinematičkih dijelova za najveće automobilske proizvođače (Porsche, BMW, Mercedes, Rolls Roys, Bugatti i ostali). Pogon tvrtke nalazi se u prostorima bivše tvornice obuće Astra u Oroslavju. Više informacija o samoj tvrtki Paragon možete pronaći na web stranici www.paragon.ag
Opis poslova: održavanje i popravak sustava za montažu,
rješavanje problema,
organizacija vanjskih partnera za popravke,
nabava rezervnih dijelova,
optimizacija sustava za montažu,
dokumentacija strukture i optimizacije održavanja.
Potrebno je poznavanje sistemskog inženjerstva. Traži se dobro poznavanje MS office paketa te napredno poznavanje PLC sustava (idealno S7). Traži se dobro znanje njemačkog ili engleskog jezika.
Početna plaća ovisi o dosadašnjem znanju i radnom iskustvu potencijalnog djelatnika/djelatnice, uz brzu mogućnost stimulacije po pokazanom radnom zalaganju.
Zainteresirane osobe mogu se javiti osobno u tvrtku HS Genion PRODUCTION d.o.o., Park Vranicany 3, Oroslavje, na kontakt broj 099 323 85 38 ili na e-mail zeljko.videk@paragon.ag
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108751687
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje