Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Radnik / radnica na galvanizaciji

- dana
Poslodavac:
DIV d.o.o. tvornica vijaka
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Knin
Rok prijave:
30.04.2018.
Mjesto rada:KNIN, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:3
Razina obrazovanja:Osnovna škola niži razredi Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:DIV d.o.o. tvornica vijaka
Kontakt:osobni dolazak: DIV D.O.O., 4.GBR 44 KNIN pismena zamolba: DIV d.o.o., 4.GARDIJSKE BRIGADE 44, 22 300 Knin e-mailom: posao.knin@divgroup.eu
Ostale informacije:

Opis poslova: Utovar i istovar robe, rad na liniji gavanizacije, čišćenje pogona, te ostali poslovi prema potrebama radnog mjesta. Poželjno radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima, ali nije uvjet. Ako kandidati šalju zamolbe na e-mail obavezno je u naslov staviti RADNIK NA GALVANIZACIJI. .

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91479989

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare