Radnik/radnica na bohrwerku  HZZ OGLAS

Kostwein - proizvodnja strojeva društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
29.07.2022.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: -samostalna obrada komada prema nacrtu, radnom nalogu i radnim uputama sa svim pripadajućim kontrolama -mjerni uređaji: ispravno rukovanje mjernim uređajima i opremom -urednost, čistoća na radnom mjestu kao i održavanje, čišćenje radnog stroja -aktivno sudjelovanje u procesu kontinuiranog procesa poboljšanja.
Uvjeti: -SSS - (npr. CNC operater/ka, glodač/ica, tokar/ica) -iskustvo u obradi velikih strojnih dijelova (iskustvo s radom na strojevima Heidenhain 426 ili 430 su prednost) -visoka razina posvećenosti radu, inicijativa i fleksibilnost -posvećenost sigurnosti na radu i zaštiti okoliša -osviještenost troškovima, orijentiranost na poboljšanje -visoka razina odgovornosti prema radu -samostalnost u radu -spremnost na timski rad -spremnost na daljnje školovanje.
Mogućnost stalnog zaposlenja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
120631279
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje