Radnik / Pomoćni radnik u proizvodnim i skladišnim pogonima (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
18.07.2018.

House of Jobs GmbH je agencija specijalizirana za razvoj karijere na njemačkom tržištu rada sa sjedištem u Wolnzachu, Njemačka.

Naš poslovni model uspješno povezuje znanja i vještine kandidata s potrebama tvrtke poslodavca, te pomaže u ostvarenju poslovnih ciljeva obiju strana. Našim kandidatima pružamo profesionalnu podršku tijekom cijelog procesa.

Za potrebe naših partnera širom južne Njemačke, tražimo kandidate za radna mjesta u proizvodnim i skladišnim postrojenjima različitih industrija - od autoindustrije, metalurgije, industrije proizvodnje plastike, industrije prozivodnje hrane….:

Radnici / Pomoćni radnici u proizvodnim i skladišnim pogonima (m/ž): južna Njemačka

OPIS POSLOVA:

  • poslovi montaže
  • poslovi pakiranja, skladištenja i komisioniranja
  • poslovi rukovanja viličarem
  • pomoćni poslovi

VAŠ PROFIL:

  • Osnovno znanje komuniciranja na njemačkom jeziku
  • Poželjno vlastito vozilo, ali nije uvjet
  • Osposobljenost za rukovanje viličarem – poželjno

MI NUDIMO:

  • Bruto satnice: već od 9.49€
  • Neto naknada po danu: već od 10€
  • Rad u smjenama
  • Tjedna minimalna satnica od 40 sati
  • Radni i sigurnosni uvjeti regulirani prema relevantnim odredbama njemačkih zakona
  • Poslodavac ne snosi putne troškove

SMJEŠTAJ:

  • Podrška od strane poslodavca u organizaciji smještaja
  • Smještaj u dvokrevetnim sobama

POČETAK RADA:

  • Odmah
  • Probni rok uz mogućnost dugoročnog zaposlenja

Prijava putem maila: [email protected] sa životopisom na njemačkom jeziku
ili putem donje Brze prijave.

U obradu ćemo uzeti samo kandidate koji nam dostave životopis u predefiniranom formatu

ili formatu koji se nalazi na ovom linku https://europass.cedefop.europa.eu/editors/de/cv/compose
U skladu s Općom Uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom vaših podataka, slažete se s automatskom obradom istih.

Detaljnije informacije telefonski na broj +385 1 7707 072

Zračne luke Njemačke – Besplatne edukacije u Zagrebu!
Nakon uspješnog prvog kruga, slijedi novi ciklus edukacija za Ground service poslove
Vidimo se 25. kolovoza!
Potrebno ponijeti Potvrdu o nekažnjavanju
Dodatne informacije na: 01 / 770 7072-73 /[email protected]
Lokacija: Regus, Savska 32 (prizemlje)