Radnik niskogradnje (m/ž)

Mjesto rada:
Antwerpen, Belgija
Rok prijave:
18.05.2023.

Oranje Groep B.V. je specijalizirana tvrtka za posredovanje u zapošljavanju tehničkog osoblja unutar građevinske i petrokemijske industrije, na području Nizozemske i Belgije.

Svojim 19-godišnjim iskustvom pružamo mogućnost da postanete dio renomiranih Nizozemskih i Belgijskih tvrtki u građevinskoj, brodskoj i petrokemijskoj industriji.

Trenutno unutar vlastite baze zapošljavamo preko 2000 visoko kvalitetnih djelatnika unutar djelatnosti građevine, poslova izolatera, cjevara, varioca, brodomontera, električara za industriju i građevinu, djelatnosti bojanja itd.

Mjesto rada: Antwerpen, Belgija

OPIS POSLA:

UVJETI:

ŠTO NUDIMO:

ŠTO OČEKUJEMO:

Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka putem linka za Brzu prijavu.

Oranje Groep B.V.,
Van Vollenhovenstraat 10, 3016 BH Rotterdam, Nizozemska

www.oranjegroep.nl