Radnik na zaprimanju boca (m/ž)

Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
21.06.2018.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje.

Za našeg Korisnika Interseroh d.o.o. jednu od vodećih tvrtki za usluge gospodarenja otpadom na području Republike Hrvatske, tražimo više djelatnika na niže upražnjenim mjestima:

Radnik na zaprimanju boca - više izvršitelja (m/ž)
Mjesto rada: Šibenik

Opis posla:
  • Zaprimanje ambalaže od kupaca u trgovačkom centru
  • Prebrojavanje boca i sortiranje u vreće
  • Izrada izvještaja

Minimalni uvjeti:
  • NKV
  • Radno iskustvo nije uvjet

Što nudimo?
  • Puno radno vrijeme
  • Ugovor na neodređeno (za stalno)
  • Stabilna, sigurna i redovna primanja
  • Početak rada odmah

Prijavite se na e-mail: [email protected], broj telefona: 091 6118 047
ili putem Brze prijave.

Profesio d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-04/04, URBROJ 524-04-01-01/3-18-2