Radnik na pakiranju (m/ž)

Mjesto rada:
Gilching kod Münchena, Njemačka
Rok prijave:
30.01.2022.

Mjesto rada: Gilching kod Münchena, Njemačka
Vrsta posla: rad na neodređeno

Opis posla:

  • Komisioniranje novina i knjiga
  • Priprema paketa za slanje
  • Pakiranje novina i knjiga
  • Uobičajeni poslovi pakiranja

Uvjeti:

  • Odgovornost i fleksibilnost
  • B kategorija i auto
  • Dobro poznavanje njemačkog jezika B1

Što nudimo:

  • Mogučnost preuzimanja i direktnog rada kod kupca
  • Plaćanje po tarifi + putni troškovi
  • Dodaci na plaću: bozičnica, noćni rad
  • Besplatna radna odjeća

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Kontakt osoba: Nerma Zaimovic, tel +49 1514 3181879

www.unique-personal.de