Radnik na održavanju javnih površina i prostora  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
30.06.2023.

Mjesto rada:
SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: 10430 SAMOBOR, ULICA 151. SAMOBORSKE BRIGADE HV 2
najava na telefon: 01 5554320
pisana zamolba: 10430 Samobor, Ul. 151. samoborske brigade HV 2
e-mailom: ljudski-resursi@komunalac-sam
Ostale informacije:
OPIS POSLA: održava te uređuje javne i zelene površine u ljetnim i zimskim uvjetima u okviru svoje kvalifikacije (košnja, orezivanje, izgrabljavanje, metenje, sječa stabala, zalijevanje, skupljanje smeća...)
radi sve fizičke poslove na održavanju javnih i zelenih površina i građevina, npr. izgradnja travnjaka, kopanje rupa, sadnja bilja, priprema tla
radi sa svom sitnom mehanizacijom na održavanju javnih i zelenih površina
radi sve fizičke poslove na održavanju dječjih igrališta: košnja, čišćenje, izgrabljavanje, popravci
radi sa ručnim alatima i sitnom mehanizacijom na održavanju dječjih igrališta, postavljanju i popravcima koševa, klupa, stolova, oglasnih ploča, autobusnih nadstrešnica
održava čistoću ulica, trgova i pješačkih staza u ljetnim i zimskim uvjetima – pražnjenje koševa za smeće, čišćenje zelenih i ostali površina
radi na košnji i održavanju čistoće površina na javnim tržnicama i sajmištu
radi na održavanju raslinja u zimskim uvjetima
obavlja ručno čišćenje snijega i posipavanje u zimskoj službi te čišćenje sipine nakon završetka zimske službe
obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog voditelja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132326894
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje