Radnik na centralnom prijemu robe (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedjelja
Rok prijave:
22.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
METRO Cash& Carry, kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 28 zemalja Europe, Azije i Afrike, s više od 620 veleprodajnih centara i preko 100.000 zaposlenih.

U Hrvatskoj je prisutan od 2001. godine sa dosad otvorenih 7 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu i Puli te više od 1.200 zaposlenih i značajnom ulogom na tržištu.
Metro Cash&Carry d.o.o. Hrvatska oglašava slobodno radno mjesto u veleprodajnom centru u Sesvete

Radnik na centralnom prijemu robe na lokaciji Sveta Nedjelja, Gospodarska 2 (m/ž)

Vaši zadaci i odgovornosti su:

• Kvaliteetno preuzimanje robe
• Povrat robe dobavljaču
• Usporedba dobavljačeve dostavnice s METRO narudžbenicom
• Računalni unos pristigle robe
• Kontrola računalnog unosa prema listi sažetaka prijema robe
• Provjera ispravnosti bar kodova
• Provjera roka trajanja
• Povrat euro paleta dobavljaču
• Ostale aktivnosti vezane uz prijem robe
• Ostali zadaci po nalogu pretpostavljenih
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:
• SSS
• Višegodišnje iskustvo u istim ili sličnim poslovima
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Odlično poznavanje MS Office paketa
• Posvećenost kontinuiranom usavršavanju.

Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i u tome vidite priliku za vlastiti razvoj i napredak, pozivamo Vas da svoje molbe sa životopisom dostavite putem Brze prijave.

Rok za podnošenje prijava je 22.05.2017.

Obaviješteni će biti samo oni kandidati koji prime poziv za razgovor
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro