Radnik na blagajni (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar - Sinjoretovo
Rok prijave:
01.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radnik na blagajni, m/ž (više izvršitelja)
Poslovna jedinica Zadar - Sinjoretovo
Zadar

Uspješno smo međunarodno trgovačko društvo - snažni smo, dinamični i fer. Posvećujemo puno pažnje motivaciji i angažiranosti svakog pojedinca. Našim zaposlenicima nudimo različite mogućnosti, uspjeh i sigurnu budućnost.

Što su Vaši zadaci?
Na ovome radnom mjestu odgovorni ste za osiguravanje rada blagajne bez zastoja, posluživanje kupaca te vodite brigu o urednosti i čistoći prodajnog prostora.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
- stekli ste minimalno srednju stručnu spremu
- ljubazni ste i usmjereni na potrebe kupaca
- Vaš način rada odlikuje pouzdanost, dinamičnost i prilagodljivost
- otvoreni ste za stjecanje novih znanja i iskustava u dinamičnom okruženju trgovine

Što Vam nudimo?
- rad u izazovnom i dinamičnom okruženju
- rad u tvrtki nositelju certifikata Poslodavac Partner
- mogućnost napredovanja ovisno o rezultatima rada
- pokrivamo troškove javnog prijevoza na posao
- tjedno radno vrijeme od 5 radnih dana
- zakonski regulirano plaćanje rada nedjeljom, blagdanima i noćnog rada

Prijavite se na natječaj putem upitnika na internetskoj stranici:
www.kaufland.hr/karijera, pod „Ponuda poslova“

Za Vaša eventualna pitanja možete nas kontaktirati na:
Mail: [email protected]

Postanite i Vi dio našeg tima!

www.kaufland.hr/karijera
Napomena: U svrhu zapošljavanja izabrani kandidat treba dostaviti potvrdu o nekažnjavanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola