Radnik/ica u proizvodnji  HZZ OGLAS

GUMIS za proizvodnju, usluge i trgovinu, društvo s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
10.04.2023.

Mjesto rada:
SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: *rad na hidrauličkim prešama za vulkanizaciju gume *rad s ručnim i pogonjenim alatima (ručna bušilica, brusilica, odvijač i sl.) *sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i usvajanju novih tehnologija u svom i komplementarnim poslovima *ostali radionički poslovi Razina obrazovanja: sss, Tehnička škola/Industrijska Radno iskustvo: minimalno 1 godina radnog iskustva i to isključivo u tehničkim poslovima Potrebna/poželjna znanja i vještine kandidata: *tehnička sklonost kandidata *osnovno poznavanje čitanja i izrade nacrta *osnovno poznavanje rada sa preciznim mjernim alatima i uređajima
*razvijene radne, stručne i organizacijske sposobnosti *sklonosti k učenju novih tehnologija u struci *visok osjećaj odgovornosti prema poslu te preciznosti u radu *poželjno znanje engleskog (nije uvjet) *poželjno znanje microsoft office paketa *samostalnost u individualnom radu, a prilagodljivost u timu Prednost će imati kandidati koji imaju dobro iskustvo ili iskustvo u osnovama rada: *tokarskog stroja/strojne obrade *zavarivanja Što poslodavac traži: *stabilnu i organiziranu osobu željnu učenja novih tehnologija *osobu koja uvijek želi više i napredovanje je svakodnevna rutina * osobu s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja Što poslodavac nudi: *dinamičko i kreativno radno okruženje *rad u ugodnoj i prijateljskoj radnoj okolini *mogućnost osobnog razvoja i napretka *sigurni radni uvjeti *rad u novom proizvodnom centru na dračevcu kod solina *isplata božićnica *isplata motivacijskih nagrada prema učinku i razvoju zaposlenika *financijska naknada za prijevoz Plaća: *razina plaće ovisna o znanju, iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata *ovisno o napredku kandidata i uloženom trudu povećanje plaće jednom godišnje, Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti: - životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova -kopiju e-radne knjižice Životopise s traženom dokumentacijom dostaviti na mail: [email protected] Svi kandidati će u roku od 30 dana od dana objave oglasa biti obavješteni o rezultatima natječaja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130222764
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje