Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 04.08.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Radnik/ica u mehaničkoj radionici / pogonsko održavanje  HZZ OGLAS

- dana do isteka
KNAUF društvo s ograničenom odgovornošću, tvornica gipsa i gipsanih proizvoda
Mjesto rada:
Uzdolje
Rok prijave:
04.08.2020.

Mjesto rada:
UZDOLJE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@knauf.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Sudjelovanje u otklanjanju problema unutar smjene, obavljanje pripadajućih poslova održavanja kao i bravarskih poslova. Provjeravanje ispravnosti alata i strojeva prije upotrebe, pretakanje plina iz cisterni u centralne spremnike, održavanje plinskog postrojenja, održavanje i rukovanje kompresorskom stanicom, odgovornost za provođenje propisa o zaštiti od požara, održavanje i rukovanje kompresorskom stanicom, održavanje i rukovanje kotlovnicom. Aktivna suradnja s ostalim suradnicima i odjelima. Obavljanje usluga transporta i nabavke dijelova, odvoz manjih strojeva na servis, odgovornost za održavanje voznog parka u pogonu u Kninu i viličare (za automehaničara). Ostali poslovi po nalogu nadređenog, preduvjet je da je djelatnik osposobljen za rad na tim poslovima. Traži se i znanje čitanja shema i tehničke dokumentacije, timski rad i pouzdanost. Obavezno je priložiti: ispis staža Mirovinsko osiguranje, dokaz o obrazovanju, zamolbu i životopis - molbe možete poslati e-mailom ili poštom(Knauf d.o.o. odjel ljudskih resursa, ul grada Vukovara 21, 10000 Zagreb).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108042996
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.