Radnik/ca za pomoć u kući  HZZ OGLAS

Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: MATIJE GUPCA 53, 49210 ZABOK
Ostale informacije:
ŽENE ZA POMOĆ U KUĆI
Opis poslova: pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova krajnjih korisnika, pomoć pri oblačenju i svlačenju, briga o higijeni, pomoć u socijalnoj integraciji, pomoć u posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.), pružanje podrške krajnjim korisnicima kroz razgovore i druženje Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme.
UVJETI: najviše završena škola: osnovna škola, srednjoškolsko obrazovanje,
punoljetnost
hrvatsko državljanstvo
vozačka dozvola B kategorije

Poštovanje različitosti, otvorenost, odgovornost, fleksibilnost, razvijene komunikacijske vještine, podjednaka sklonost individualnom i timskom radu, točnost u izvršavanju poslova, organiziranost, emocionalna stabilnost i dosljednost.
S kandidatkinjom izabranom za zaposlenje sklopit će se ugovor o radu u kojemu će biti utvrđeni poslovi, trajanje te međusobna prava, obveze i odgovornosti ugovornih strana.
U prijavi na ovaj natječaj kandidatkinje trebaju navesti: svoje osobne podatke (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, OIB, adresu stanovanja, broj telefona i po mogućnosti e-mail adresu) te dostaviti sve tražene priloge.
Uz vlastoručno potpisanu prijavu, kandidatkinje su dužne priložiti sljedeće dokumente u izvorniku ili neovjerenoj preslici: životopis,
presliku osobne iskaznice,
presliku važeće vozačke dozvole
potvrdu od HZMO o ostvarenom stažu,
dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku svjedodžbe ili potvrdu o stečenoj stručnoj spremi)
dokaz o završenom osposobljavanju za gerontodomaćicu ili njegovateljicu
Kandidatkinje će prilikom sklapanja ugovora o radu dostaviti na uvid originalne dokumente. Nepravodobne i nepotpune prijave, kao i prijave koje nisu vlastoručno potpisane, neće biti razmatrane. Pisane prijave sa svim traženim prilozima molimo OSOBNO DOSTAVITI u Gradsko društvo Crvenog križa Zabok, Ulica Matije Gupca 53/I, 49210 Zabok, najkasnije u roku od osam dana od dana objave ovog Natječaja pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133766107
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje