Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

UDRUGA ŽENA VRTNJAKOVEC
Mjesto rada:
Krapinske Toplice
Rok prijave:
04.12.2020.

Mjesto rada:
KRAPINSKE TOPLICE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: VRTNJAKOVEC 33A, 49217 KRAPINSKE TOPLICE
pismena zamolba: Vrtnjakovec 33a, 49217 Krapinske Toplice
Ostale informacije:
Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada i mirovinskog sustava (KLASA: 910-04/20-09/32, URBROJ: 542-06-03-01-01/1-20-27), od 16. lipnja 2020. godine, Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se sufinanciraju iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. „Zaželi-program zapošljavanja žena – faza II“, Broj poziva: UP.02.1.1.13, Kodni broj Ugovora: UP.02.1.1.13.0115 od 16. lipnja 2020. godine i članka 5. Statuta Udruge žena Vrtnjakovec, predsjednica Udruge žena Vrtnjakovec raspisuje:
JAVNI POZIV za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u Udrugu žena Vrtnjakovec za potrebe probvedbe aktivnosti u sklopu Projekta ,,ZAŽELI za Udrugu žena Vrtnjakovec“ Radno mjesto - radnica za pomoć u kući starijim osobama
1. Mjesto rada: Na području Općine Krapinske Toplice, Krapinsko- zagorska županija 2. Broj traženih radnika: 10 osoba 3. Vrsta zaposlenja: Predviđeno trajanje radnog odnosa je 12 mjeseci 4. Radno vrijeme: Puno radno vrijeme 5. Javni poziv vrijedi od: 13.10.2020 6. Radno iskustvo: Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
Opis posla: - pomoć u dostavi namirnica, - pomoć u pripremi obroka u kućanstvima korisnika, - organiziranje prehrane, - pomoć u održavanje čistoće stambenog prostora/domova, - pomoć pri oblačenju i svlačenju, - briga o higijeni i osobnom izgledu, - pomoć u socijalnoj integraciji, - pomoć u posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.), - pružanje podrške korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo, - pratnja i pomoć u raznim društvenim aktivnostima.
Uvjeti: Nezaposlene žene s minimalno završenim osnovnoškolskim te s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem koje su prijavljene u evidenciju nezaposlenih HZZ-a bez obzira na duljinu prijave u evidenciji (s naglaskom na starije od 50 godina),
žene s invaliditetom,
žrtve trgovanja ljudima,
žrtve obiteljskog nasilja,
azilantice, mlade žene koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu) i udomiteljskih obitelji, odgojnih zavoda i sl.,
liječene ovisnice o drogama,
povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci,
pripadnice romske nacionalne manjine,
beskućnice
samohrane majke,
majke s 3 i više malodobne djece.

Prijavi na Javni poziv kandidati su dužni priložiti: - prijava za posao - životopis (uz obveznu naznaku kontakt broja) - preslika osobne iskaznice - preslika dokaza o završenoj školi - potvrdu izdanu od HZZ kojom osoba dokazuje da je prijavljena u evidenciju nezaposlenih osoba (datum izdavanja potvrde nakon datuma objave Javnog poziva) - dokaz o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (e-ispis) - vlastoručno ispunjenu i potpisanu Izjavu o pristanku na osposobljavanje (može se preuzeti na stranicama Općine Krapinske Toplice https://www.krapinske-toplice.hr/ ili osobno u prostorijama udruge na adresi Vrtnjakovec, Vrtnjakovec 33a) - vlastoručno potpisana Privola kandidata o prihvaćanju javne objave podataka kandidata prijavljenog na Javni poziv (može se preuzeti na stranicama Općine Krapinske Toplice https://www.krapinske-toplice.hr/ ili osobno u prostorijama udruge na adresi Vrtnjakovec, Vrtnjakovec 33a) Osobe koje se prijavljuju na Javni poziv dužne su dostaviti svoju prijavu u roku od 10 dana od dana objave Javnog poziva na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na internetskoj stranici Općine Krapinske Toplice, na adresu: UDRUGA ŽENA VRTNJAKOVEC (Vrtnjakovec 33a, 49217 Vrtnjakovec), putem pošte (preporučeno) ili osobno najkasnije do 23.10.2020 godine s naznakom: ,,Javni poziv – Projekt ,,ZAŽELI za Udrugu žena Vrtnjakovec“– NE OTVARAJ“ Podnositeljice dužne su (ako pripadaju) u životopisu naznačiti kojoj skupini iz točke 8 pripadaju te priložiti odgovarajuću potvrdu (npr. za žene s invaliditetom: Rješenje o invaliditetu). Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Natječaj će biti objavljen na web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Općine Krapinske Toplice https://www.krapinske-toplice.hr/ Predsjednica Udruge žena Vrtnjakovec Nadica Sinković Špoljar
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109466680
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje