Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Radnik/ca u proizvodnji  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
HSG Kariera društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.10.2019.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
10
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet powerpoint
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 099 4616333 pismena zamolba: Savska cesta 32, 10000 Zagreb e-mailom: kaja.zulic@kariera.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: stavljat ćete plastičnu masu u granulama u stroj za topljenje plastike; preuzimat ćete gotove ohlađene kalupe i stavljati ih na radnu liniju; brisat ćete i polirati gotove kalupe; provjeravati postoji li greška ili oštećenje na kalupu; slagati kalupe za pakiranje. Kakve uvjete možete očekivati: čisto i uređeno radno okruženje; modernu i atraktivnu tehnologiju rada; suradnju s jednim od najvećih proizvođača automobila u Europi; pristupačnu lokaciju rada; rad u tri smjene od ponedjeljka do petka; dobre odnose s sa suradnicima i voditeljima. Organizirani autobusni prijevoz do Zagreba za kandidate iz Karlovca. Iskustvo rada na viličaru (nije obavezno). U proizvodnji se radi s vrlo malim težinama te je posao umjerenog tempa. Tijekom radnog vremena postoje tri pauze koje radniku služe za odmor i ručak. Osim osnovne plaće i dodataka za popodnevni i noćni rad, možete očekivati stimulacije za ostvarene rezultate, dodatak za prijevoz, regres, božićnicu, uskrsnicu i dar za dijete. Svoj životopis i molbu možete poslati na email kaja.zulic@kariera.hr ili se javite na broj 099 461 6333.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103195601
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.