Radnik/ca u proizvodnji

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
26.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BERA GmbH jedna smo od vodećih tvrtki u zapošljavanju na području regije Heilbronn-Franken (Baden-Württemberg), te pridržavanja najviših standarada kvalitete u komunikaciji prema našim poslovnim partnerima a posebno prema interesentima, kandidatima i radnicima.
U našem poslovanju i u naših 11 poslovnica na području Njemačke primjenjujemo i podržavamo međunarodno ustaljene pozitivne standarde kao što su „client experience“ i „candidate experience“. Naš portfolio obuhvaća suradnju sa većim, srednjim i manjim poslodavcima, različitih branši uključujući i medicinu. Naše usluge kandidatima ne naplaćujemo.
Pozivamo sve zainteresirane, dodatno se informirati o nama i našim uslugama putem naše web stranice www.bera.eu , a ujedno i osobno se uvjerite u jedno drugačije pozitivno iskustvo u traženju adekvatnog posla.
Naš poslovni partner jedan je od najpoznatijih svjetskih proizvođača namještaja i dječjih igrališta. Zbog prirodnog ekspanzivnog rasta potreba u proizvodnji raste a tako i potreba za kvalificiranim radnicima. Osigurajte si dugoročnu perspektivu u stabilnoj kompaniji usmjerenoj prema dugoročnom poslovanju. Stoga, tražimo upravo Vas, na radnom mjestu:

- poznajete tehnologiju obrade drva
- upravljate strojevima i mašinama za obradu drva
- kontrola kvalitete poluproizvoda i proizvoda
- sistemski pristup u oblikovanju proizvoda i procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i vještine:
- SSS stolar ili drvni tehnolog
- uspješno koristite ručne alate za obradu drva
- tehničko područje nije Vam strano (čitanje nacrta i shema)
- spremnost na učenje i daljnju edukaciju
- poznavanje njemačkog jezika se podrazumijeva

Dodatne pogodnosti:
- ugovor o radu prema njemačkom Zakonu o Radu
- smještaj u blizini radnog mjesta
- mogućnost napredovanja i usavršavanja u struci
- adekvatna fiksna plaća te ostale nagrade i benefiti
- nakon uspješno položenog probnog roka direktno preuzimanje u tvrtku klijenta
- definiran mentorski program prije početka i tijekom rada

Ukoliko si želite osigurati svijetlu budućnost i stabilnu karijeru, te se pridružiti vrhunskim stručnjacima drvne struke, dostavom Vašeg Životopisa na njemačkom jeziku uvjerite se u naprijed navedeno. Vaš Životopis možete nam dostaviti putem e.Maila: [email protected]
„Prijaviti se mogu osobe, koje posjeduju važeću dozvolu boravišta i radnu dozvolu u SR Njemačkoj, te posjeduju važeće osobne dokumente jedne od članica Europske Unije“.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola