Radnik/ca na poslovima montaže proizvoda od drvenih ploča  HZZ OGLAS

Poslodavac:
CORVITO d.o.o. za trgovinu, usluge i proizvodnju
Mjesto rada:
Strmec
Rok prijave:
30.06.2023.

Mjesto rada:
STRMEC, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 091 9391523
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: ugradnja obloga i razne dodatne opreme u dostavna vozila i furgone, proizvodnja, sklapanje i montaža drvenih konstrukcija od šperploče i pločastih materijala- iverice, izrada izložbenih panoa
Nudimo: • stalni radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok 6 mjeseci • stimulativna primanja prema učinku • dobra početna plaća • mogućnost usavršavanja i napretka do pozicije voditelja proizvodnje i montaže • radno vrijeme: ponedjeljak-petak od 9-17 sati • prema potrebi u slučaju povremenog povećanja obujma posla mogućnost prekovremenog rada uz plaćanje uvećane satnice za prekovremeni rad Uvjeti nužni za zaposlenje: • SSS tehnički smjer ili strukovna škola povezana s djelatnosti tvrtke • vozačka dozvola B kat • odgovornost i pedantnost • želja za usvajanjem novih znanja i vještina • osnovno znanje rada s baterijskim ručnim alatima: odvijači, bušilice i osnovnim ručnim alatima Prednosti pri odabiru kandidata: • poznavanje i iskustvo u radu s alatima za obradu drva: formatna pila, ručne glodalice, ručna cirkularna pila • poznavanje i iskustvo u montaži električnih instalacija i rasvjete (rad u radionici) • poznavanje i iskustvo u radu s bravarskim alatima (rad u radionici) Ukoliko zadovoljavate nužne tražene uvjete i želite biti dio male privatne tvrtke s velikim potencijalom, te ako se pokažete kao izuzetno odgovoran i dobar djelatnik i želite ubrzo preuzeti vođenje proizvodnje i montaže, pošaljite nam životopis i pozvat ćemo Vas na razgovor. Mogućnost zaposlenja kandidata bez radnog staža ukoliko zbog sigurnosnih razloga zadovoljavaju osnovne uvjete.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130514171
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje