Radnica / Radnik u marketingu

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Izravna prodaja proizvoda i usluga kroz radijski marketing
- Upravljanje kampanjama i analiza rezultata Svakodnevna komunikacija putem mail-a i telefona s klijentima i partnerima, te odlasci na sastanke
- Pripremanje marketing strategija
- Pripremanje ponuda za klijente
- Izrada izvještaja, prezentacija i excel tablica prema potrebi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Srednja, viša ili visoka stručna sprema ekonomskog ili sličnog smjera
- Poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
- Znanje rada na računalu
- Puno radno vrijeme
- Plaća 4000,00 kn do 6500,00 kn (ovisno o iskustvu kandidata) + plaćen prijevoz
- Benefiti: povremeni bonusi prema rezultatima poslovanja, božićnica, mobilni telefon i drugi
- Vozački ispit: B kategorija

Traži se komunikativna, proaktivna, pedantna, kreativna i vedra osoba s dobrim organizacijskim vještinama, željom za učenjem i napredovanjem, interesom za marketing i prodaju.

Uz dinamičnu i ugodnu radnu okolinu nudimo mogućnost usavršavanja kroz dodatnu edukaciju, stimulativna primanja, zaposlenje na neodređeno vrijeme.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro