Radni terapeut / terapeutkinja

1 dan
Poslodavac:
Dom za odrasle osobe Lobor-grad
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Lobor
Rok prijave:
18.08.2017.
Mjesto rada:LOBOR, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Dom za odrasle osobe Lobor-grad
Kontakt:pismena zamolba: Markušbrijeg 131, Lobor
Ostale informacije:

Opis poslova: nakon opservacije psihologa i defektologa izrađuje program okupacijsko-radnih aktivnosti i vodi brigu o njihovom izvršenju raspoređuje korisnike u manje grupe za obavljanje svakodnevnih poslova u Domu, učestvuje u provođenju socioterapijskog tretmana: a) individualnog b) grupnog izrađuje prijedlog i podjelu radnog džeparca u Domu, vodi evidenciju vrednovanja rada korisnika, predlaže visinu radnog đeparca za svakog pojedinog korisnika, obavlja i ostale poslove u dogovoru s neposrednim voditeljem službe, a za potrebe Doma. Na temelju članka 34. Statuta i članka 4. Pravilnika o radu Doma za odrasle osobe Lobor-grad, Markušbrijeg 131, Lobor 49253, a na temelju ukazane potrebe te suglasnosti Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku klasa: 100-01/17-02/338; urbroj: 519-04-1-2-1/3-17-2, ravnateljica Doma raspisuje O G L A S ZA POPUNU RADNOG MJESTA 1. RADNI TERAPEUT, VSS,VŠS - 1 izvršitelj na određeno puno radno vrijeme u trajanju od 4 godine (zamjena) Uvjeti: – VŠS zdravstveni studij - viši radni terapeut Položen stručni ispit, Odobrenje za samostalan rad Uz pisanu prijavu, kandidati trebaju dostaviti i dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta: Životopis Dokaz o stečenoj stručnoj spremi (presliku diplome o završenom studiju) Uvjerenje o položenom stručnom ispitu (presliku), Odobrenje za samostalan rad (preslika) Dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku osobne iskaznice ilidomovnice) Potvrdu HZMO-a koja sadržava upis posljednjih promjena (preslika) Uvjerenje o nekažnjavanju - ne starije od 6 mjeseci (preslika). Pisane prijave sa potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se na adresu: Dom za odrasle osobe Lobor-grad, Markušbrijeg 131, Lobor 49253, s naznakom „Natječaj za radnog terapeuta – ne otvaraj!“ . Rok za podnošenje molbi je 18. kolovoza 2017. godine. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se uzeti u razmatranje. Nakon odabira, kandidati će biti pismeno obaviješteni o rezultatima natječaja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:85977818

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare