Radijski tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Ivanec
Rok prijave:
15.03.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:

Radio SJEVERNI FM (zbog upražnjenog radnog mjesta) zapošljava radijskog tehničara

Ako voliš glazbu i želiš raditi u dinamičnom i mladenačkom okruženju, imamo posao za tebe!

Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• stjecanje novih iskustava, poznanstava, znanja i vještina
• rad u opuštenoj atmosferi uz "Najveće hitove na jednom mjestu"
• rad u dinamičnom okruženju i kreativnoj industriji
• mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
• mogućnost napredovanja
• ugodna i poticajna radna atmosfera
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu:
• Poznavanje rada na računalu i softverskim programa za realizaciju radio programa
• Priprema studija za emisije uživo
• Produkcija
• Iskustvo rada u računalnim programima za obradu i montažu zvuka/videa
• Upravljanje media playerom, miksetom, zvučnicima, mikrofonima…
• Poznavanje engleskog jezika
• Iskustvo je poželjno, ali nije uvjet!
Strani jezik:
engleski, hrvatski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro