Računovodstveni referent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješno smo trgovačko poduzeće sa jasnim smjernicama daljeg razvoja, pozivamo na suradnju ambicioznog i odgovornog djelatnika za obavljanje poslova i zadataka za radno mjesto

- Kontrola i knjiženje robno-materijalnih dokumenata
- Obračun blagajne i putnih naloga
- Kontrola i usklađenje kartica kupaca i dobavljača
- Izrada i knjiženje ulaznih i izlaznih dokumenata
- Izrada i knjiženje kompenzacija
- Knjiženje kunskih i deviznih izvoda, tečajnih razlika, kamata
- Obavljanje transakcija platnog prometa
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• minimum SSS
• dobro poznavanje računovodstvenih tehnika i propisa
• najmanje 3 godine radnog iskustva u računovodstvu
• ambicioznost, komunikativnost, profesionalnost, marljivost
• odlično poznavanje rada na kompjuteru te engleski jezik u govoru i pismu

Za uzvrat nudimo:
a) ugovor o radu na određeno vrijeme
b) dodatno usavršavanje, te kontinuiran razvoj tijekom rada

Ukoliko smatrate da Vaše reference odgovaraju našim očekivanjima molim Vas da Vašu ponudu sa životopisom pošaljete na dolje navedenu adresu ili na e-mail:[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine