Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.08.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stype domaća tehnološka tvrtka koja je ujedno i globalni lider u proizvodnji 'camera tracking' opreme.

Stype grupa dizajnira, proizvodi i plasira sofisticirane high-tech proizvode za televizijske kuće. Naša tehnologija nezaobilazni je dio elektroničke opreme na brojnim kultnim događanjima poput Superbowl-a, svjetskih nogometnih prvenstava, Eurovizije, UFC-a, League of Legends te brojnih drugih sportskih i kulturnih događanja u produkciji vodećih TV postaja kao što su BBC, MTV, FOX i CNN.

Zadnjih osam godina svojim proizvodima konstantno pomičemo granice u TV industriji te doprinosimo popularizaciji 'Augmented Reality' i 'Virtual Reality' efekata u televizijskim prijenosima. Neke od naših radova možete vidjeti na sljedećem linku:

Postanite građanin 'Virtualne Republike Stype' te koračajte zajedno s nama VR/AR svijetom! Uz to, posjetite i brojna mjesta diljem ne-virtualnog svijeta, te gradite svoje znanje u najvećim TV kućama na planetu Zemlji!

Više možete doznati na web stranici tvrtke.

Kao rezultat kontinuiranog rasta, tražimo osobu za sljedeću poziciju:

Računovođa / Uredski asistent (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • dnevno knjiženje svih ulaznih i izlaznih transakcija
  • obračun putnih naloga
  • priprema i predaja PDV i ostalih izvještaja za poreznu upravu
  • izrada ponuda
  • nabava i suradnja sa voditeljem proizvodnje
  • rad na uredskoj dokumentaciji
  • komunikacija s klijentima pri organiziranju poslova (na engleskom jeziku)
  • organizacija putovanja, avio karti i smještaja

Mogu se prijaviti kandidati iz cijele Hrvatske, no radilo bi se iz ureda u Zagrebu

Uvjeti:

Ako ste osoba koja je:

  • ugodna i smirena,
  • savjesna i odgovorna,
  • temeljita i pedantna,
  • brzo uči i željna učenja,
    ...tada bi ovaj posao mogao biti za Vas.

Potrebno:

  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (koji će se testirati)
  • poznavanje rada u MS Office (Word, Excel) ili srodnim alatima
  • oko za detalje (npr. uočiti greškicu među puno monotonih brojčica)
  • odlično snalaženje u radu sa zadanim vremenskim okvirima
  • prethodno iskustvo u računovodstvu nije neophodno

Prednosti:

  • Znanje iz osnova računovodstva ili završena viša ekonomska ili ekonomski fakultet

Šta nudimo:

  • usavršavanje kroz kontakt sa računovodstvenim stručnjacima
  • ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću promjene u stalni radni odnos nakon probnog roka
  • kompetitivna primanja
  • neformalno radno okruženje sa fleksibilnim radnim vremenom
  • rad u timu s mladim profesionalcima

Kako se prijaviti:

  • pošaljite nam svoj CV putem linka za prijavu
  • opišite, u ne više od 150 riječi, zašto je ovo posao za Vas i zašto ste Vi dobar kandidat

stype.tv

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare