Računovođa / Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.05.2022.

Osnivači Proficija jedni su od prvih američkih investitora u Hrvatskoj. Od početka aktivno podupiremo sveukupni prijelaz na tržišnu ekonomiju pružajući tada oskudne financijske i upravljačke resurse. Ostvarujemo dugoročni rast vrijednosti za naše dioničare te istovremeno pozitivno utječemo na naše korisnike, zaposlenike i zajednice u koje ulažemo. Naši su napori usmjereni na izgradnju diverzificiranog portfelja jedinstvenih srednje velikih turističkih projekata i ulaganja poduzetničkog (venture) kapitala.

Kompanije u koje ulažemo potičemo da neprestano propituju postojeće prakse i testiraju inovativne koncepte u nastojanju da stvore novu vrijednost. Proficijeva ulaganja u turizam nastoje se izdvojiti iz uobičajene turističke ponude. Posjedujemo nekoliko nekretnina na jedinstvenim lokacijama na hrvatskoj obali, počevši od boutique hotela pa sve do all-inclusive ekološkog turističkog naselja, razvijamo pomno promišljene koncepte koji osiguravaju sklad s okruženjem.

Poslodavac: PROFICIO d.d., Zagreb, Draškovićeva 12
Mjesto rada: Zagreb
Potrebne godine iskustva: 1 – 3 godine
Početak rada: Odmah / što prije

OPIS POSLA:

Tražimo osobu koja će svojim osobnim i profesionalnim kvalietama doprinijeti razvoju naše organizacije, te koja posjeduje iskustvo i vještine potrebne za samostalno obavljanje računovodstvenih poslova društva iz sektora turizma.

SPECIFIKACIJA POSLOVA:
  • samostalno obavljanje knjigovodstvenih i računovodstvenih poslova
  • obrada, unos i knjiženje svih poslovnih događaja u financijskom računovodstvu, glavnoj knjizi i materijalnom knjigovodstvu
  • izrada obračuna i sastavljanje mjesečnih prijava PDV-a
  • izrada i predaja statističkih, poreznih i financisjkih izvješća
  • obračun plaća, honorara i ugovora o djelu te izrada i predaja zakonom propisanih izvještaja
  • kontrola i usklađenje robno-materijalnog i financijskog računovodstva
  • kontrola i usklađenje salda-konti kupaca i dobavljača
  • obračun i knjiženje amortizacije, kamata, tečajnih razlika i razgraničenja
  • drugi računovodstveni poslovi
ISKUSTVO:
  • radno iskustvo u računovodstvu od 1 – 3 godine
  • znanje i vještine nužne za samostalno vođenje cjelokupnog procesa računovodstva (financijsko, kadrovsko, materijalno, OS, dobro poznavanje poreznih i zakonski propisa)
  • poželjno iskustvo rada u Diventa računovodstvenom software-u, nije uvjet
  • poznavanje i iskustvo u korištenju Microsoft Office (Word, Excel)
  • poželjno znanje engleskog jezika
OSTALI UVJETI:
  • razumijevanje financija
  • šire znanje iz područja računovodstvenih poslova
  • poznavanje i praćenje svih poreznih i ostalih propisa vezanih uz poslovanje
  • dobro poznavanje HSFI
  • sklonost timskom radu
  • ustrajnost, dinamičnost i komunikativnost
  • pouzdanost, predanost i točnost u poslu
  • analitičan i organiziran pristup poslu
  • informatička pismenost
ŠTO NUDIMO:
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 6 mjeseci
  • dopunsko zdravstveno osiguranje ili sistematski pregled
  • povremeno rad od kuće
  • klizno radno vrijeme
  • stručno usavršavanje
  • kolegijalna atmosfera
  • izazovan posao u mladom i dinamičnom timu

Vaše ponude sa životopisima molimo pošaljite najkasnije do 22.05.2022. brzom prijavom.