Računovođa (m/ž)  HZZ OGLAS

Poslodavac:
BDO Infokorp d.o.o. za računovodstvo i savjetovanje
Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
04.07.2022.

Mjesto rada:
DUBROVNIK, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://www.moj-posao.net/Posao/606698/Racunovodja-mz/
Ostale informacije:
Što nudimo: poslovni mentalitet u kojem je svaki pojedini zaposlenik važan i cijenjen član tima
fleksibilno radno vrijeme
hibridni model rada
stimulirajuća primanja u skladu s radnim učinkom i iskustvom
podršku za razvoj i edukaciju
prijateljsku obiteljsku radnu atmosferu
rad sa svjetski poznatim i renomiranim klijentima
Opis poslova: pružanje podrške za više klijenata
vođenje glavne knjige
raspodjela osnovnih sredstava i amortizacije
usklađivanje stanja računa i bankovnih izvoda
priprema procedura zatvaranja na kraju mjeseca / godine
obračun plaće i drugih dohodaka
odgovornost za integritet računovodstvenih podataka
provedba potrebnih unutarnjih kontrola
podrška u drugim odjelima po potrebi
Nužni uvjeti: minimalno srednja stručna sprema
minimalno 3 godine radnog iskustva u području računovodstva
razumijevanje poslovne strukture različitih klijenata
odlično poznavanje MS Office paketa
samostalno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
spremnost na timski rad
Smatrat će se prednošću: strast za računovodstvo
izvrsne analitičke vještine
spremnost na učenje
vještine upravljanja rokovima i stresom
sistematičnost
savjesnost