Računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- samostalno vođenje knjigovodstva više poduzeća sukladno važećim zakonskim propisima i računovodstvenim standardima
- obavljanje knjiženja i usklađenja knjigovodstvene dokumentacije
- priprema podataka i pravovremena izrada mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja za potrebe financijskih institucija (Porezne uprave, Fine, HNB)
- financijska izvješća za potrebe Uprave i vlasnika
- svi ostali knjigovodstveno-računovodstveni poslovi
- samostalna priprema PDV prijava za strane klijente prijavljene u hrvatski sustav obveznika poreza na dodanu vrijednost
Posebne pogodnosti:
- posao na određeno vrijeme uz probni rok / stalni radni odnos uz probni rok
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata:
- stručna sprema: SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
- poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa
- iskustvo rada u računovodstvenoj tvrtci
- izvrsno poznavanje računovodstva i sastavljanja financijskih izvještaja (bit će testirano)
- obavezno znanje njemačkog i/ili engleskog u govoru i pismu (znanje njemačkog je prednost)
- prednost kandidatima koji imaju iskustva u računovodstvu plaća
- sistematičnost u radu i analitičko razmišljanje
- odlično poznavanje MS Office korisničkih paketa u poslovnom okruženju
- poznavanje poslovnog, financijskog i informacijskog okruženja
- sposobnost rada u povremenim stresnim uvjetima koji su rezultat prirode posla i okoline rada
- sposobnost rada na više projekata istovremeno uz poštivanje rokova
- poštivanje stroge povjerljivosti poslova društva

Mole se da kandidati da pošalju životopis putem linka za Brzu prijavu.

Životopisi i molbe kandidata koji ne budu odgovarali ovdje navedenim uvjetima neće biti razmatrani.
Kandidati koji budu kontaktirani proći će pisano i usmeno testiranje.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola