Računovođa / Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Računovodstvo.hr d.o.o. rastuća je tvrtka u pružanju knjigovodstvenih i računovodstvenih usluga te usluga poreznog savjetovanja koja kontinuirano ulaže u razvoj poslovanja. Naši klijenti su mnoga poduzeća i organizacije iz svih industrija poput telekomunikacija, IT-a, maloprodaje i veleprodaje, turizma, proizvodnje i mnogih drugih. Posebno smo ponosni na vlastiti sustav kojim klijentima nastojimo osigurati transparentan uvid u poslovne transakcije te omogućiti digitalnu arhivu poduzeća na jednom mjestu. U svrhu daljeg širenja našeg poslovanja svoj tim želimo upotpuniti odgovornom i motiviranom osobom na poziciji.

Opis posla:
– samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
– izrada bilance, računa dobiti i gubitka, te svih ostalih zakonom propisanih periodičkih izvješća
– knjiženje i obrada ulaznih/izlaznih računa, putnih naloga, loko vožnje
– vođenje salda-konti kupaca i dobavljača (vođenje knjiga URA i IRA)
– obračun plaća
– obračun PDV-a
– izrada JOPPD obrazaca
– knjiženja glavne knjige i usklada sa analitičkim evidencijama
– vođenje blagajničkog knjigovodstva
– izrada internih financijskih izvještaja i analiza
– financijsko planiranje i financijska operativa
– kontinuirano praćenje relevantne zakonske regulative i implementacija svih promjena u poslovanje Društva i klijenata
– održavanje veza i koordinacija s bankama, poreznom upravom i drugim državnim institucijama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
– SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
– 3+ godina radnog iskustva na navedenim poslovima
– izvrsne analitičke vještine i organizacijske sposobnosti
– visoka razina informatičke pismenosti
– odlično znanje rada s MS Office paketom
– visoka motiviranost za rad u dinamičnom, zahtjevnom i poticajnom okruženju
– odgovornost, proaktivnost i usmjerenost na rezultate uz razvijenu poslovnu etiku

Stručna sprema:
– Srednja stručna sprema,
– Viša stručna sprema,
– Sveučilišni prvostupnik,
– Visoka stručna sprema,
– Magistar struke
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine