Računalni tehničar – pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo softverska tvrtka osnovana 2005. Kontinuirano unapređujemo naša postojeća programska rješenja te kreiramo nove inovativne proizvode. Poslujemo u pet zemalja, a sjedište nam je u Londonu.

Tražimo djelatnika/cu za radno mjesto:

Osnovni poslovi i odgovornosti:
• Održavanje i instalacije MS Windows Servera
• Podešavanje i održavanje mreže i mrežne opreme
• Osnovni rad sa bazama podataka (MSSQL)
• Virtualizacija računala
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad u stabilnom poduzeću u mladom timu
• izazovnu radnu okolinu
• stabilna primanja
• priliku za učenje te osobni i profesionalni razvoj
• mogućnost napredovanja
• službeni smartphone i laptop
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• pozitivan stav i odgovornost prema poslu, usmjerenost na rješavanje problema
• izražene komunikacijske vještine
• sposobnost rada pod pritiskom
• temeljitost u obavljanju zadataka
• snalažljivost, brzinu i proaktivnost
• samostalnost u radu te spremnost na timski rad
• informatičku pismenost s izvrsnim poznavanjem rada u MS Office programima

Vaš profil:
• minimalna stručna sprema: SSS
• znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• vozački ispit B kategorije (aktivan vozač/ica)
• nekažnjavan/-a

Ukoliko ste zainteresirani pošaljite nam Vaš životopis i molbu (oboje u PDF-u) putem Brze prijave najkasnije do 13.06.2019.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno