Public Affairs Director / Policy and Government Affairs (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vlahović grupa d.o.o. je konzultantska tvrtka specijalizirana za poslove profesionalnog lobiranja u Hrvatskoj i Bruxellesu.

Opis posla:
- vođenje i savjetovanje portfolija klijenata uz nadzor kvalitete outputa šireg tima konzultanata
- komunikacija (usmena i pismena) na tečnom hrvatskom i engleskom jeziku
- pregovaranje budžeta, projekata i ugovora
- dovođenje novih poslova
- odlično poznavanje političkih odnosa i procesa odlučivanja u Vladi, ministarstvima i tijelima EU (+HRPRES)
- uspostavljanje odnosa s različitim institucijama, udrugama i poslovnim organizacijama
- priprema svakodnevnih izvješća i analiza
- profesionalna komunikacija s državnim institucijama na dnevnoj osnovi
- praćenje zbivanja u više sektora, industrija i javnih politika te izrada kraćih i dužih ad hoc izvješća (ICT, financije, energetika, zdravstvo, obrana, transpozicija EU direktiva)
- dogovaranje sastanaka s različitim političkim i poslovnim akterima kao i predstavnicima civilnog društva, akademskog sektora i EU asocijacija
- stvaranje mreže kontakata potrebnih za vođenje klijenta i razvoja novih projekata
- administrativni poslovi
- putovanja i službeni putovi po potrebi klijenta
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- mogućnost napredovanja i edukacije
- rad u u dinamičnom okruženju s internacionalnom klijentelom
- bonusi i druge nagrade
- službeni mobitel, laptop, prijevoz za vrijeme radnog vremena i sastanaka
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 5+ godina dokazanog radnog iskustva u policy industriji, rad s klijentima/članovima udruženja i slično
- poznavanje sistema vođenja portfelja klijenata i provjere kvalitete outputa
- odlični kontakti u državnim institucijama, političkim strukturama, EU tijelima i biznisu
- mogućnost vođenja tima više lobista/savjetnika na složenim operacijama unutar i izvan RH
- proaktivnost i pronalaženje ‎rješenja, sposobnost pismenog i usmenog izražavanja na engleskom i hrvatskom jeziku
- rad u kratkim rokovima i pod pritiskom više klijenata
- intuicija i visok stupanj zainteresiranosti za advocacy profesiju

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina