Psiholog/inja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
DJEČJI VRTIĆ DOBRO DRVO
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.08.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
20 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: praćenje i procjena psihofizičkog razvoja i napredovanja djeteta i individualnih razvojnih potreba.
Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13 i 98/19) Upravno vijeće Dječjeg vrtića Dobro Drvo, Zagreb raspisuje NATJEČAJ ZA ZAPOŠLJAVANJE psiholog/inja– 1 izvršitelj/ica – na određeno – pola radnog vremena,
UVJETI: Prema čl. 24., 25. i 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju i čl. 2. Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97 i 94/13). Uz prijavu kandidati su dužni priložiti: kratki životopis
original ili presliku dokaza o državljanstvu
original ili presliku diplome
potvrdu o radnom stažu – elektronski zapis ispis HZMO
uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni i prekršajnipostupak, ne stariji od 1 mjeseca (potvrda o nekažnjavanju)
vlastoručno napisanu i potpisanu izjavu kandidata da za zasnivanje radnog odnosa ne postoje zapreke iz čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
Kandidati koji će se u prijavi pozvati na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o ostvarivanju prednosti prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima. Pozivaju se osobe iz čl. 102. stavak 1.- 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz čl. 103. stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.
Prijava na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Dječji vrtić Dobro Drvo, Strojarska 26, 10000 Zagreb, naslovljeno na Upravno vijeće – za natječaj. Natječaj je otvoren do 11. kolovoza 2021. Nepravovremene i nepotpune molbe neće se uzeti u razmatranje. Predajom natječajne dokumentacije smatra se da je kandidat koji je izabran na natječaju dao svoju suglasnost da mu se podaci ( ime i prezime) navedu u odgovoru na natječaj. Odabrani kandidat je obvezan nakon donošenja odluke o odabiru, a prije sklapanja ugovora o radu, dostaviti uvjerenje o utvrđenoj zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova psihologa, kao i originalnu dokumentaciju koja je prilikom podnošenja prijave bila dostavljena u preslici. Upravno vijeće zadržava pravo poništenja dijela ili cjelokupnog natječaja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125327871
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje