Prvostupnica sestrinstva (m/ž)

Mjesto rada:
Nizozemska
Rok prijave:
04.09.2021.

PRVOSTUPNICA/PRVOSTUPNIK SESTRINSTVA

ManpowerGroup Hrvatska za klijenta, nizozemsku tvrtku Medic Force, specijaliziranu za poslovanje u djelatnostima zapošljavanja u zdravstvenom sektoru tražimo veći broj kandidata za poziciju: PRVOSTUPNICA/PRVOSTUPNIK SESTRINSTVA.

Opis posla:

    Kao medicinski djelatnik s višim stručnim obrazovanjem i sposobnošću kretanja na raskrižju između njege i liječenja, bit ćete spona između njegovatelja i liječnika u modernim staračkim domovima u Nizozemskoj. Radit ćete u usko povezanom i multidisciplinarnom timu, uvijek u bliskom kontaktu s posvećenim timom liječnika. Koordinatna skrb i rana identifikacija stanja i poduzimanje odgovarajućih medicinskih vitalna je odgovornost svakog kandidata za poziciju. Osim koordinacije njegovatelja i brige o korisnicima, kandidati dobivaju priliku za razvoj upravljačkih i profesionalnih vještina.

Mjesto rada:

  • Nizozemska

Uvjeti:

  • prvostupnik zdravstvene zaštite (iskustvo nije presudno)
  • Položen ispit na razini B1 nizozemskog jezika (tečaj i certificiranje osigurava i plaća klijent)
  • Uvjerenje o nekažnjavanju
  • Vozačka dozvola B kategorije (nije obavezna)

Nudimo sljedeće:

  • Iznadprosječna plaća, odgovarajuća traženim obrazovnim kvalifikacijama ( početni rang 1.750,00 – 2.000,00 EUR mjesečno neto )

    1.750,00 eura je osnovna plaća prilikom procesa registracije i administrativnih segmenta prilikom prijave radne dozvole (6 – 8 tjedana). Nakon dobivanja radne dozvole prosječna plaća iznosi 2.500,00 eura uz dodatke za smjenski rad, prekovremene, dežurstva i blagdane.

  • Stambeni dodatak prosječno 500 eura mjesečno i asistencija pri pronalasku smještaja
  • Osnovni ugovor na minimalno dvije godine uz mogućnost stalnog zapošljavanja uz sve socijalne beneficije
  • Plaćeni bonus od 350 eura mjesečno za vrijeme pohađanja i polaganja tečaja nizozemskog jezika
  • Plaćeni troškovi preseljenja
  • Opcija službenog automobila u početku rada
  • Radni tjedan od 36 sati
  • 25 dana godišnjeg odmora godišnje

Dodatni benefiti:

  • Relevantno iskustvo u rastućem zdravstvenom sektoru brige o starijima
  • Osposobljavanje za profesionalne i međuljudske vještine
  • Prilagodljivo radno vrijeme u prijateljskom, međunarodnom okruženju
  • Suvremena medicinska oprema i tehnička podrška
  • Rad u timu, s fokusom na dužnosti medicinske sestre

Vrsta zaposlenja

  • Na određeno vrijeme (minimalno 2 godine) uz mogućnost stalnog zaposlenja

Uz prijavu potrebno je priložiti:

  • Presliku diplome
  • Životopis

Ukoliko ste se pronašli u ovom tekstu, prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
OIB 35539279541, MB: 02452812, IBAN: HR41 2340 0091 1103 6431 1
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, T: +385 1 5565 700, W: WWW.MANPOWER.HR, E: [email protected]
TRGOVAČKI SUD U ZAGREBU, MBS: 080675552
TEMELJNI KAPITAL 20.000 KN UPLAĆEN U CJELOSTI, zastupano po direktoru Aleksandru Hangimana
Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09
Na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21.