Prvi kuhar u restoranu (m/ž)

Mjesto rada:
Sesvete, Zagreb
Rok prijave:
15.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla
- organizacija rada kuhinje u hotelu
- koordinacija, kontrola i obučavanje osoblja u kuhinji
- kontrola kvalitete pripremljene hrane, - nadgledanje rada kuhinje
- održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete rada
- drugi poslovi u okviru stručnosti i iskustva a po nalogu nadređenih
- mjesto obavljanja posla: Sesvete (Zagreb) - restoran Maestro u hotelu Phoenix
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- stimulativna primanja
- ugodna radna atmosfera i okruženje u kojem nagrađujemo timski rad ali i rezultate i zalaganje pojedinca
- mogućnost dodatne edukacije
- mogućnost smještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- visok stupanj odgovornosti i urednosti za obavljanje poslova
- spremnost na timski rad
- visok stupanj interpersonalnih vještina poput srdačnosti, ljubaznosti i uslužnosti
- poznavanje novih trendova u kulinarstvu
- sposobnost planiranja, organizacije posla i upravljanja ljudima

Vaše ponude sa životopisom, poslati do 15.11.2019. putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (nije uvjet)
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina