Projektant/projektantica - programer/programerka pos sustava  HZZ OGLAS

11 dana do isteka
'MEĐIMURJE INFORMACIJSKO PROJEKTANTSKI CENTAR' PODUZEĆE ZA INFORMACIJSKI INŽENJERING D.D.
Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
31.10.2019.

Mjesto rada:
ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike excel word internet ostalo
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: zekavran@ipc.hr
Ostale informacije:

Opis radnog mjesta: rad u uredu, programer u timu za razvoj održavanja sustava, poboljšavanje i evoluciju postojećih rješenja izrada programskih rješenja naplate bez posade za kioske (SCO), tankautomati, specifična rješenja za naplatu sa Android-om izrada tehničke dokumentacije i pomoć kod izrade projektnih rješenja stručna pomoć prilikom realizacije projektnih zadataka Uvjeti: VŠS, VSS - (FER, PMF, FESB, FOI ) – moguće i studenti istih fakulteta

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
98306953
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.