Programer/programerka  HZZ OGLAS

9 dana do isteka
ALARM AUTOMATIKA zaštitni, multimedijalni i komunikacijski sustavi, d.o.o.
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
21.04.2021.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: hr.rd@alarmautomatika.com
Ostale informacije:
Opis poslova:
- razvoj aplikacija integriranih s različitim vanjskim hardverskim jedinicama - razvoj desktop i mobilnih aplikacija - svakodnevni kontakti sa korisnicima softverskih rješenja Uvjeti: - iskustvo u razvoju i implementaciji softverskih rješenja - poznavanje .NET razvojne okoline i korištenje C# - iskustvo u radu sa relacijskim bazama podataka (SQL server) - visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu - spremnost na timski rad - visoka razina radne etike i poštenja - motivacija za učenje, stručno usavršavanje i razvoj vlastitih kompetencija
Iznimno je važna proaktivnost i odgovornost zaposlenika, usmjerenost na rezultat, ali i odlična suradnja sa kolegama i partnerima.
Poslodavac nudi: - stimulativna nagrađivanja i ostale materijalne i nematerijalne pogodnosti (dodatno zdravstveno osiguranje, novčana stimulacija, plaćene sportske aktivnosti) - stalni radni odnos nakon probnog roka - profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje - zanimljive i izazovne internacionalne projekte - poticajnu i inovativnu atmosferu, otvorenost za prijedloge i ideje - rad u profesionalnom i dinamičnom timu, prijateljskom i ugodnom radnom okruženju
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
112714721
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje