Programer PLC Siemens (m/ž)

Mjesto rada:
Ljubljana, Slovenija
Rok prijave:
18.05.2019.
Plaća:
od 1 460 € do 2 389 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
ASIT d.o.o. je uspješno inženjering poduzeće, koje djeluje na području dizajna i razvoja SW za sisteme za vođenje i upravljanje kompleksnih procesnih sistema u logistici i na drugim područjima. Djeluje u Sloveniji i inozemstvu.

Tražimo suradnika za zahtjevno programiranje PLC Siemens.

Nudimo:
- rad na području računarske automatizacije sustava – vođenje i upravljanje procesa u logistici i industriji
- projekti u Sloveniji i zapadnoj Evropi,
- nudimo sudjelovanje također samostojnim poduzimaćima

Očekujemo:
- dobro poznavanje programiranja PLC Siemens,
- sposobnost za rad na zahtjevnim projektima,
- samostojnost, odgovornost in učinkovitost pri radu,
- komunikacijske sposobnosti,
- aktivno znanje engleskog i (željeno) njemačkog jezika.
Posebne pogodnosti:
− mogućnosti rada od kuće (nakon uvođenja u posao) – rad se može izvoditi preko interneta
− mogućnosti rada: stalni radni odnos ili pogodbeni rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance
Županija:
Država:
Slovenija

- Visoka, Viša ili Srednja škola informatičke, matematičke, elektro ili strojne struke
- Dobro poznavanje programiranja Siemens PLC (programski jezici: FBD, LAD, SCL, STL)
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački (željeno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine