AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje komponenti za automobilsku industriju. Specifičnost i dinamičnost autoindustrije zahtijeva stalno praćenje trendova, ulaganje u razvoj proizvoda i usavršavanje.

U svojim tvornicama u Hrvatskoj, Rusiji, Srbiji i Mađarskoj zapošljavamo više od 2900 djelatnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje, poticanje suradnje i prepoznavanje izvrsnosti. U svojim razvojnim i proizvodnim procesima koristimo najsuvremenije alate i tehnologiju.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

PROGRAMER (m/ž)
Mjesto rada: Solin

Opis posla
  • Projektiranje, razvoj, implementacija i održavanje poslovnog sustava
  • Predlaganje i biranje adekvatnih informatičkih rješenja te načina i rokova realizacije
  • Predlaganje i provođenje izmjena te unaprjeđenje postojećih modula poslovnog sustava
  • Surađivanje s vanjskim stručnim suradnicima i institucijama vezanim za razvoj i unaprjeđenje informatičkog sustava
  • Definiranje i implementiranje ER modela baze podataka
  • Programiranje procedura i funkcija u TSQL-u
  • Razvoj i testiranje novih funkcionalnosti
  • Programiranje u NET tehnologiji (C#, WinForms, ASP.Net Web API)
  • Angular, TypeScript, JavaScript, Jquery
  • Rad na upoznavanju novih tehnologija primjenjivih na poslovni sustav
  • Provođenje procedura o zaštiti i arhiviranju softwarea kojeg izrađuje
  • Interveniranje u slučajevima prekida rada IT sustava uzrokovanog zastojem poslovnog softwarea
  • Dokumentiranje izrade programa po propisanoj metodologiji
Uvjeti
  • VSS ili VŠS tehničkog usmjerenja (FESB, FER, FOI, TVZ, VST, VSITE ili srodni teh. fakultet)
  • Poželjno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje MS SQL 2017 (ili starijih verzija) te prednost posjedovanja certifikata
  • Poznavanje TSQL
  • Poznavanje .NET tehnologija (C#, WinForms, ASP.Net Web API)
  • Poželjno iskustvo u radu sa DevExpress kontrolama
  • Poželjno iskustvo kreiranja Microsoft Report izvještaja
  • Poželjno iskustvo razvoja web aplikacija (Angular, TypeScript, JavaScript, Jquery)
  • Poželjno iskustvo rada sa Pocket PC-ovima (WindowsCE ili Android)
  • Poželjno iskustvo administracije i razvoja na Sharepointu 2010 (ili na novijem)
  • Napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Volja za kontinuiranim učenjem i napredovanjem
Nudimo
  • Motivirajuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje
  • Profesionalnu edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja
  • Planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima

Volite timski rad i ostvarivanje zajedničkih ciljeva?
Želite napredovati i dokazivati se na poslu?
Inovativni ste i proaktivni?

www.adplastik.hr

Priložite svoj CV i pošaljite prijavu na e-mail
posao@adplastik.hr do 26. 04. 2019.

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare