Programer/ka poslovnih aplikacija  HZZ OGLAS

FOKUS INFOPROJEKT d.o.o. za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Sisak
Rok prijave:
12.06.2023.

Mjesto rada:
SISAK, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLA: Razvoj poslovnih aplikacija.
Sudjelovanje u analizi i definiciji korisničkih zahtjeva.
Implementacija korisničkih zahtjeva.
Izrada tehničke dokumentacije programa i programsko – organizacijskih rješenja.
Sudjelovanje u projektima sukladno projektnim planovima.
Kontinuirano praćenje trendova razvoja informacijskih tehnologija.
UVJETI: Visok stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu.
Spremnost na timski rad.
Visoka razina radne etike.
Sistematičnost.
Odlično poznavanje: C#, .NET Framework, .NET CORE Framework, MS SQL Server, HTML, CSS, JavaScript, ASP.NET Web Forms, ASP.NET MVC, Angular, Typescript, web servisi (REST, SOAP).
Odlično korištenje alatima: Visual Studio, Visual Studio Code, MS SQL Server Management Studio, Sourcetree.
ŠTO NUDIMO: Profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje.
Rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133373344
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje