Programer CNC glodalica (m/ž)

Mjesto rada:
Co Clare, Irska
Rok prijave:
10.01.2019.
Plaća:
od 1 858 € do 2 787 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš klijent, irska tvrtka prisutna već gotovo 20 godina na tržištu kao proizvođač strojeva i alata, u potrazi je za programerima CNC glodalica.

Nudi se stalno radno mjesto, mogućnost napredovanja i pomoć kod organizacije smještaja.

Ako udovoljavate uvjetima natječaja, životopis na engleskom jeziku možete poslati na mail adresu [email protected] s naznakom "Programer CNC glodalica - Irska"

My Fides j.d.o.o. djeluje temeljem dozvole Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem izdane 03.08.2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
Posebne pogodnosti:
- stalno radno mjesto (nakon isteka probnog roka od 6 mjeseci)
- tjedan dana besplatnog smještaja
- pomoć pri organizaciji dugoročnog smještaja
- satnica 12,5 - 15 Eura brutto/h
- rad 39 sati tjedno
- mogućnost prekovremenog rada po satnici 50% većoj od redovne
- rad na suvremenim CNC strojevima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Irska

- 3 godine iskustva kao programer CNC glodalica (poželjno HURCO, ali nije uvjet)
- engleski jezik na komunikacijskoj razini
- EU državljanstvo
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine