Profesor njemačkog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
29.10.2018.

Profesor
njemačkog jezika (m/ž)

Opis posla

  • rad i smještaj u Rijeci
  • ugovor na puno radno vrijeme, (4 mjeseca),
  • 20 sati nastave tjedno,
  • intenzivna popodnevna nastava s jednom obrazovnom skupinom (početna razina).

Uvjeti

  • profesor njemačkog jezika ili
  • magistar edukacije njemačkog jezika ili
  • magistar prevoditelj ili mag. filolog s položenom pedagoško-psihološkometodičkom naobrazbom
  • Prednost: iskustvo u radu u dobroj školi stranih jezika, računalna pismenost (MS Office, internet), stručna usavršavanja (Goethe Institut, KDV i dr.), posjedovanje vlastite firme (obrt, JDOO i sl.).

Što nudimo

  • plaća: od 5.700 - 7.000 kn (nakon plaćenih poreza i doprinosa).
  • osiguran smještaj, kvalitetan tim, detaljne provedbene upute, nastavne pripreme na raspolaganju, mentorska pomoć i nagrada za kvalitetno obavljen posao na kraju programa.

Zaniteresirani mogu poslati životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za Brzu prijavu, na e-mail: [email protected] ili nazvati 032 334 540.