Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 13.10.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Prodavatelj na plinsko benzinskoj postaji (m/ž)

- dana
Zagrebački prometni zavod d.o.o. Zagrebački prometni zavod d.o.o.
Kategorija:
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.10.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta: Obaveze i odgovornosti:
- rad na blagajni / PC kasi
- prodaja auto plina, naftnih derivata i ostale robe iz asortimana benzinske postaje
- pomoć kod zaprimanja robe, kontrola ispravnosti zaprimljene robe u pogledu količine i ambalaže, pomoć kod slaganja robe na police
- kontrola rokova trajanja proizvoda
- briga o zadovoljstvu kupca
- briga o održavanju čistoće na cijeloj benzinskoj postaji
- materijalna i financijska odgovornost u području povjerene mu imovine (roba, novac) kao i eventualno utvrđene inventurne razlike
- pridržava se propisanih standarda.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Potrebna znanja i vještine:
• minimalno SSS
• minimalno 1 godina radnog iskustva na benzinskim postajama
• otvorenost, komunikativnost i spremnost na suradnju
• sposobnost rada s ljudima i spremnost na timski rad
• poznavanje rada na PC kasi i u MS Office okruženju

Što nudimo:
• ZPZ kreće sa novim tečajem s time da najbolji kandidati dobivaju mogućnost zapošljavanja- angažmana
• stalni radni odnos, nakon probnog rada
• dinamično, profesionalno i ugodno radno okruženje gdje možete ostvariti svoj puni potencijal
• stimulativni radni uvjeti.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: sredisnji.ured@zpz.hr
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare