Prodavačica / estetska savjetnica za kozmetiku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.10.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

PRODAVAČICA - ESTETSKA SAVJETNICA ZA KOZMETIKU, m/f
1 izvršitelj/ica

Mjesto rada: ZAGREB

Agencija Naton HR traži Prodavačicu - Estetsku savjetnicu za kozmetiku za rad u dućanu s kozmetikom.
Klijent je renomirani strani brand koji ima dućane u trgovačkim centrima u većim hrvatskim gradovima.

Opis posla:
• kvalitetno i stručno savjetovanje kupaca o proizvodima
• objašnjavanje o proizvodu, primjeni, savjetovanje, aktivan rad s kupcima
• briga o dućanu/prodajnom mjestu, o izgledu trgovine
• djelatnica će biti obučavana i usmjeravana za dodatne poslove vođenja trgovine kroz nekoliko mjeseci rada kako bi postala Asistentica Voditelju (ukoliko svi uvjeti za to budu zadovoljeni)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekivanja:
• SSS/VŠS; trgovačka/kozmetička škola, wellness terapeut, kozmetički promotor i sl.
• iskustvo rada s kozmetikom (prednost osoba koja prošla edukacije za mirise, eterična ulja, prirodnu kozmetiku ili osoba koja je radila u kozmetičkom salonu/ prodaja)
• želja za radom s kozmetikom, orijentiranost prema kozmetici, njezi lica/tijela
• izvrsne komunikacijske vještine; osoba orijentirana radu s ljudima, i prodaji
• smisao za estetiku, pedantnost i preciznost
• MS Office: srednja razina korištenja + Internet
• engleski jezik: osoba mora biti aktivan korisnik u razgovoru s kupcima; poznavanje termina iz kozmetike
• odgovornost, točnost i spremnost na učenje
• osoba koja je pristojna, elokventna, ljubazna, strpljiva, nesklona konfliktima i koja dobro surađuje s kolegicama/kolegama, sklona dogovoru, osoba koja s oduševljenjem radi s proizvodima koje promovira

• budući da osoba radi u kozmetici i s kozmetikom od iste se očekuje da je uredna, da drži do njege lica, kose i tijela
• spremnost rada vikendom/blagdanom, spremnost stajanja/hodanja na radnom mjestu ( osoba mora biti aktivna s kupcima, hodati, stajati, ne sjediti)

Poslodavac kandidatu nudi:
• neto mjesečna plaća je okvirno od cca.4000-5000 kn ovisno o iskustvu + prijevoz
• stimulacija vezana na prodajne rezultate
• stalna edukacija, godišnja nagrada, nagrade za uspješnost rada u trgovini, popust na proizvode iz asortimana
• stalan posao; rad u smjenama
• povećanje plaće i napredak na više radno mjesto unutar 6- 10 mjeseci
• probni period: 1 mjesec
• Početak rada: po dogovoru

VAŽNO: NAČIN PRIJAVE
Molimo poslati Vaš najnoviji CV s naslovom u predmetu PRODAVAČICA- ESTETSKA SAVJETNICA Vaše ime i prezime paralelno na [email protected]

OBVEZAN STANDARD životopisa za ovu poziciju: ( VAŽNO; UKOLIKO CV NIJE PO NAŠEM STANDARDU NEĆEMO GA PRIHVATITI )
• Životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku (molba nije potrebna)
• Životopis od maksimalno DVIJE (2) stranice
• obvezan datum i mjesto rođenja
• obvezna prigodna fotografija novijeg datuma u zaglavlju životopisa ( NE kao dodatak životopisu)
• obvezan važeći kontakt e-mail adresa i mobilni telefon
• navesti radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca te mjestom rada

Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji biti će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili telefonski, utoliko molimo da PRATE email korespondenciju i telefonsku komunikaciju.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro