Prodavač (ž/m)

Mjesto rada:
Split, Zadar, Šibenik, Kaštela
Rok prijave:
08.06.2018.

Tvrtka Tommy d.o.o. je jedan od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 190 visokostandardiziranih prodavaonica te 3.500 radnika, što je čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Strateški ciljevi tvrtke su prisutnost na hrvatskom tržištu i daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Zbog daljnjeg unaprjeđenja poslovanja traži dinamične, visokomotivirane i stručne kandidate za sljedeća radna mjesta:

PRODAVAČ (ž/m)

OPIS POSLA:
  • rad na blagajni
  • briga o izgledu i izloženosti robe
  • kontrola kvalitete i roka trajanja robe
UVJETI:
  • SSS
  • sustavan pristup poslovima i zadacima
  • samoinicijativnost i dinamičnost
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • sklonost timskom radu
MJESTO RADA:

ŠTO NUDIMO
  • dinamično i ugodno radno okruženje
  • mogućnost profesionalnog napredovanja
  • ostvarivanje dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja

Molimo Vas da molbe na sve otvorene natječaje za posao, šaljete na e-mail adresu [email protected] ili putem pošte na adresu: Tommy d.o.o., Odjel za upravljanje ljudskim resursima, Domovinskog rata 93, 21 000 Split.