Prodavač / Voditelj smjene (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
21.08.2017.
Plaća:
od 398 € do 1 195 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaši zadaci:
• aktivna prodaja u maloprodajnom lokalu u centru Rijeke
• savjetovanje kupaca kvalitetnim i stručnim savjetima
• briga o postojećim i stvaranje novog kruga kupaca
• briga o privlačnom, aktualnom i uređenom izgledu prodajnog prostora
Posebne pogodnosti:
• ne tražimo prosječnog prodavača – tražimo prodajnog superstara i spremni smo ga nagraditi financijski i ostalim uvjetima – radni sati, smjene i ostalo
• stalno zaposlenje
• atraktivne stimulacije u skladu s rezultatima – ostvarenje dvostruko većih primanja u odnosu na slične poslove u maloprodaji odjeće
• mogućnost napredovanja u voditelja dućana, profesionalnog usavršavanja i rad u zdravom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Kakvu osobu tražimo:
• izvrstan prodavač
• barem 5 godina iskustva u prodaji i 1 godina iskustva u prodaji odjeće/obuće
• ambiciozna, samostalna i poduzetna osoba, usmjerena na prodajne rezultate
• iskustvo u vođenju i organizacijske sposobnosti
• osjećaj za kupce – prilagođeni prodajni pristup različitim profilima kupaca
• razvijen osjećaj za modu
• informatička pismenost: rad na fiskalnoj blagajni; komunikacija: viber, facebook
• poznavanje barem jednog stranog jezika
• minimalno SSS
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
1 strani jezik
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina