Prodavač - umirovljenik (m/ž)

Zagreb - Kvaternikov trg, Travno, Kozari put, Kustošija, Sesvete, Jalševec Nartski, Borovje, Lanište, Gajnice, ostale lokacije
Rok prijave:
15.07.2023.

BOSO je jedan od vodećih hrvatskih trgovačkih lanaca na području Slavonije koji zapošljava visoko kvalitetan i obrazovan kadar. Posluje u više od 220 trgovina koje su rasprostranjene od samog istoka zemlje – Iloka pa do Okučana. Većinu trgovina čine manje trgovine pozicionirane u blizini kupaca, poznate po povoljnim cijenama, velikom izboru proizvoda, akcijskim ponudama i dodatnim pogodnostima za kupce.

Trenutno zapošljava više od 1.200 djelatnika i ulaže u korisne društvene projekte kao što su donacije Crvenom križu, vrtićima, školama i obiteljima slabijeg imovinskog statusa.

PRODAVAČ - UMIROVLJENIK (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb - Dugo Selo, Sesvete, Sveta Klara, Pešćenica, Kvaternikov trg, Kozari put, Novi Jelkovec, Gajnice, Ravnice, Travno, Kustošija, ostale lokacije

Opis posla

    Zbog širenja poslovanja i otvaranja novih poslovnica na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije, u potrazi smo za djelatnicima koji bi doprinijeli radu naših novootvorenih trgovina.

Vaši zadaci

  • izvršavanje svakodnevnih zadataka u trgovini
  • slaganje robe
  • označavanje cijena
  • usluživanje kupaca
  • održavanje čistoće i urednosti trgovine

Uvjeti

  • status umirovljenika i završena OŠ/KV/VKV/SSS/VŠS/VSS
  • spremnost na timski rad
  • računalna pismenost (poželjno, nije uvjet)
  • spremnost na učenje
  • vozačka dozvola B kategorije (poželjno, nije uvjet)
  • prednost: radno iskustvo na sličnim poslovima i poznavanje rada na PC blagajni

Što nudimo

  • plaćeni troškovi prijevoza
  • edukacija s iskusnim djelatnicima
  • smjenski rad i fleksibilno radno vrijeme
  • stimulativno radno okruženje
  • redovna primanja
  • sigurno i stabilno obiteljsko poduzeće

Svoj životopis, broj telefona i radno mjesto za koje se prijavljujete molimo pošaljite putem linka za 'Brzu prijavu' najkasnije do 20. prosinca 2023. godine.
Odabrane kandidate ćemo obavijestiti o terminima za razgovor.