Prodavač - umirovljenik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.04.2023.

Zagreb

Ako voliš raditi s ljudima, srdačna si i vrijedna osoba koja želi iskustvo kupovine našim kupcima učiniti ugodnim i opuštenim, onda je ova pozicija za tebe.

Opis radnog mjesta:

  • izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima i blagajni
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
  • održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te radne opreme

Od tebe očekujemo:

  • status umirovljenika i završena SSS/KV/VKV
  • usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad
  • prednost: radno iskustvo na sličnim poslovima i poznavanje rada na PC blagajni

Nudimo ti:

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • fleksibilno radno vrijeme
  • redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom

Prednosti i pogodnosti zaposlenja:

  • Naknada za topli obrok
  • Popust za zaposlenike
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Božićnica, uskrsnica, regres