Prodavač u specijaliziranoj prodavaonici medicinskih proizvoda (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
BROJ TRAŽENIH RADNIKA: 2
VRSTA ZAPOSLENJA: na neodređeno
RADNO VRIJEME: puno radno vrijeme
SMJEŠTAJ: nema smještaja
NAKNADA ZA PRIJEVOZ: u cijelosti, gradski prijevoz

UVJETI NA RADNOM MJESTU: rad na jednom mjestu - 8 satno radno vrijeme

Tvrtka TERRAPROMO d.o.o. iz Osijeka traži prodavača (m/ž) u specijaliziranoj prodavaonici medicinskih proizvoda u Zagrebu, za poslove koji uključuju:
- prodaju medicinskih proizvoda u prodavaonici, savjetovanje korisnika, uzimanje mjera i isporuku / apliciranje proizvoda
- vođenje dokumentacije prodavaonice, naručivanje robe, odgovorno upravljanje zalihom trgovine
- praćenje, analiza i izvještavanje o rezultatima rada prodavaonice.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- SSS ili VŠS iz područja medicine - poželjno radno iskustvo u poslovima prodaje medicinskih proizvoda, ali nije uvjet (MEDICINSKA SESTRA / TEHNIČAR, FIZIOTERAPEUT, FARMACEUT)
- razvijene komunikacijske vještine i strpljivost u radu s osobama s posebnim potrebama
- inovativnost, proaktivnost
- organizacijske vještine
- visok stupanj odgovornosti prema imovini i resursima tvrtke

JEZICI: engleski (prednost), njemački (prednost)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

ŠTO NUDIMO:
- rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 4 - 6 mjeseci

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro