Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.07.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

„Kariera, jedno od najvećih kadrovskih poduzeća u regiji“

Korak dalje u karijeri
Traženje ili promjena posla prekretnica je na kojoj odlučujete o svojim daljnjim koracima u životu. Dobro je znati da uza se imate stručnjake koji vas mogu pravilno usmjeriti.

Za našeg klijenta, Mercator d.d., koji je najveći trgovački lanac u Sloveniji, tražimo zainteresirane i motivirane djelatnike na poziciji:

Prodavač u ribarnici (m/ž)

Opis posla:

  • prodaja svih vrsta riba u odjelu ribarnice
  • čišćenje i priprema ribe i ribljih proizvoda
  • savjetovanje kupaca prilikom prodaje
  • slaganje, sortiranje i priprema robe i prodajnog prostora
  • odgovorni ste za izgled polica s robom i pravilno označavanje robe
  • čišćenje prodajnog mjesta i sredstava korištenih u radu
  • vođenje propisane evidencije i dokumentacije
  • označavanje maloprodajnih cijena na robi u skladu s propisnom dokumentacijom
  • praćenje zaliha robe, utvrđivanje rokova i obavještavanje nadređenih
  • preuzimanje, prebrojavanje i utvrđivanje kvalitete robe
  • pružanje srdačne i profesionalne usluge

Od Vas očekujemo:

  • završen IV. stupanj obrazovanja (SSS)
  • poznavanje i razlikovanje prehrambenih proizvoda i sirovina
  • pozitivan stav i svoju pozitivnu energiju znate prenijeti na druge ljude
  • veseli vas rad i komunikacija s ljudima

Nudimo Vam:

  • konkurentnu plaću u skladu sa slovenskim standardima
  • prethodno uvođenje u posao i učenje jezika
  • plaćeni smještaj u slučaju udaljenosti
  • plaćeni gableci
  • stjecanje iskustva u području prodaje

Ukoliko su vaša znanja i profesionalne ambicije sukladne s objavljenim radnim mjestom pozivamo vas da se prijavite putem linka za prijavu, na e-mail: gorana.santini@kariera.hr ili javljanjem na telefon 01 770 70 20 ili 099 3323 188.

Iskustva

Poduzeće za pronalaženje kadrova Kariera već više od deset godina zapošljava za najveća i najuspješnija poduzeća u regiji. Više od 2500 zaposlenika u regiji radi u jedanaest grana na 125 različitih lokacija.

Stručnost

Mi u Karieri znamo koji su zahtjevi radnog mjesta i kakve su želje poduzeća. Istodobno cijelo vrijeme uspostavljamo i održavamo kontakt sa širokom mrežom nadarenih ljudi s pojedinih područja. Pobjednička je kombinacija u pronalaženju kadrova poznavanje zahtjeva i želja poduzeća te znanja i sposobnosti ljudi.

Poznavanje trendova

Suradnja s Karierom omogućuje vam pristup različitim informacijama iz područja tržišta rada i prilika za zapošljavanje. lmamo informacije iz mnogobrojnih područja kadroviranja jer smo sastavni dio trendova zapošljavanja, odnosno stvaramo ih; koja se znanja ili vještine traže, koja su zanimanja budućnosti…

Sve naše objave:

www.kariera.hr

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare