Prodavač u multibrand trgovinama (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
20.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KRUNA MODE je lanac multibrand dućana koji nude probrane svjetske, moderne, casual i streetwear brandove kao što su O'Neill, Garcia, Kaporal, Billabong, Element, Fila , Rvca, Blend, Ichi. U KRUNA MODE dućanima možete pronaći odjeću, obuću i modne dodatke za dinamične i urbane žene i muškarce. Tijekom 38 godina poslovanja izgradili smo poseban odnos s našim vjernim kupcima temeljen na obostranoj ljubavi prema suvremenom načinu života, dizajnu, uličnoj umjetnosti i modi. Naša misija je zadovoljstvo kupaca stoga će veliki tim educiranih djelatnika vaše shopping iskustvo učiniti ugodnim i potpunim.
KRUNA MODE dućani nalaze se u Zagrebu - Arena Centar, Avenue Mall, West Gate te Splitu - Marmontova 2, Marmontova 6, TC. Joker, Mall of Split, Gundulićeva 26a.

Tražimo prodavače (m/ž) - više izvršitelja/ica - za rad u našim prodavaonicama u Splitu (Marmontova 6, TC Joker, Mall of Split).

Posebne pogodnosti:
Što nudimo :
- stimulativna plaća s bonusima
- mogućnost napredovanja na poziciju voditelja smjene ili voditelja dućana
- stimulativne radne uvjete u okruženju koje prepoznaje timski rad, ali i kvalitete pojedinca
- redovita primanja
- rad s vrhunskim brendovima
- rad u tvrtki s 38 godina prisustva na tržištu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti :
- tražimo iskusne ili perspektivne osobe
- ljubav prema modi i modnim trendovima
- izražene prodajne vještine i aktivna prodaja
- vedrina i pozitivan pristup poslu
- komunikativnost
- usmjerenost na kupca i prodajne rezultate
- ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu

Životopis s osobnom fotografijom priložiti prilikom prijave.