Prodavač / Trgovac u trgovini torbama (m/ž)

Mjesto rada:
City Centar One West - Zagreb
Rok prijave:
05.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- prodaja torbi, rad na blagajni, slaganje i zaprimanje robe, briga o urednosti trgovine, posluživanje kupaca i pomoć pri odabiru artikala

Tražimo za našu trgovinu Lolita Bags-City Centar One West, Jankomir 33, Zagreb.
Posebne pogodnosti:
- redovna primanja
- radno vrijeme: 40h tjedno
- rad u smjenama
- nema noćnog rada
- rad vikendom
- ugodno radno okruženje
- vrsta posla: na neodređeno, stalni radni odnos
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- komunikativnost, timski rad, odgovornost i zainteresiranost za rad, fleksibilnost
- radno iskustvo: 1 g.
- stručna sprema: SSS
- jezici: engleski (osnovno)

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina