Prodavač / Shop Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tom Tailor traži
Prodavača / Shop Managera (m/ž) - Zagreb

Ukoliko ste zainteresirani razvijati svoju karijeru u radu s renomiranim brandom u našoj kompaniji i prepoznajete izazov, pozivamo Vas da se prijavite za radno mjesto prodavača / shop managera (m/ž).
Posebne pogodnosti:
- stalna i redovna primanja
- mogućnost rada i napredovanja
- rad u regionalno pozicioniranoj, dinamičnoj kompaniji u kojoj se prepoznaje timski rad, ali i rezultati i zalaganje pojedinca
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
odgovarajuće radno iskustvo u maloprodaji
razvijene prodajne vještine i usmjerenost na maksimalno zadovoljenje potreba kupaca
razvijene socijalne vještine i fleksibilnost
proaktivan pristup radu i odgovornostima i timski duh

ŠTO NUDIMO:
stalna i redovna primanja
mogućnost rada i napredovanja
rad u regionalno pozicioniranoj, dinamičnoj kompaniji u kojoj se prepoznaje timski rad, ali i rezultati i zalaganje pojedinca

Vrsta zaposlenja: rad na određeno vrijeme, stalni radni odnos.
Početak rada je prema dogovoru. Radno mjesto je u Zagrebu.

Molimo prijavite se putem Brze prijave do 9.10.2018.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno